Buty Neoprenowe Mystic Marshall Boot to bardzo ciepła wersja butów grubości 5 mm. Wykonane z materiału M-Flex co w połączeniu z bardzo ciepłym wypełnieniem Fox Fleece zapewnią wygodę i komfort termiczny nawet najbardziej wymagającym riderom. Buty posiadają rzep znajdujący się na śródstopiu oraz pętlę na pięcie, która pomaga z zakładaniu i ściąganiu. Model Round Toe - bez dzielonego palca.
Cechy charakterystyczne:
100% M-FLEX - Bardzo rozciągliwy neopren powoduje, że jest nam wygodnie w każdej sytuacji
FOX FLEECE - Miękki, przyjemny i niesamowicie ciepły, taki właśnie jest materiał Fox Fleece.
Duże pętle w materiale tworzą podszewkę z wysokim włosiem, które utrzymuje wewnątrz powietrze dzięki czemu tworzy dodatkową izolację cieplną i nie absorbuje wielkich ilości wody co dodatkowo przyspiesza suszenie.
Dzięki bardzo dużemu współczynnikowi rozciągania we wszystkie strony z powodzeniem może być stosowany w praktycznie każdym panelu jako bardzo ciepła i elastyczna podszewka.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.